Bio-Speedy® SARS-CoV-2+Delta

Bio-Speedy® SARS-CoV-2+Delta

Bio-Speedy® SARS-CoV-2 + Delta” kiti, tek bir multipleks RT-qPCR reaksiyonunda 30 dakikadan daha kısa bir sürede SARS-CoV-2 ve Delta varyantını tespit ve ayırt eder. Kit, sağlık hizmeti sağlayıcıları tarafından COVID-19 şüpheli bireylerden alınan nazofaringeal sürüntü, orofaringeal sürüntü, nazal sürüntü ve oral sürüntü (tükürük) örneklerine uygulanır.

Bio-Speedy® SARS-CoV-2 + Deltakiti, rutin tarama için tüm SARS-CoV-2’lerde bulunan Orf1ab ve N gen bölgelerinin yanı sıra Delta varyantlarının tespiti için S L452R mutasyonunu hedeflemektedir.

Delta varyantı yüksek yayılma hızı ve doğal veya aşı yoluyla elde edilmiş bağışıklıktan kaçış riskini işaret etmektedir. Küresel dolaşımda bulunan varyantların mevcut varyantların %97si Delta varyantıdır. Bu varyantın RT-qPCR yoluyla test edilmesi, DNA dizilimi yoluyla genotipleme yapılması ihtiyacını azaltmaktadır. Ayrıca, rutin taramanın bir parçası olduğu için, Delta varyantı prevalansındaki düşüşler çok erken tespit edilebilecek, Delta varyantı yerine sahada dolaşıma giren varyantın tipini belirleme çalışmaları hızla başlatılabilecektir.

Bio-Speedy® SARS-CoV-2+Delta Kiti Broşürü

İndirmek için tıklayınız.

 

Miktar:

250, 500, 1000 reaksiyon

Kutu Boyutu:

10cm x 8cm x 6,5cm

Katalog Numarası:

BS-SY-WCOR-404-250, BS-SY-WCOR-404-500, BS-SY-WCOR-404-1000,

Aşağıda belirtilen strip/plate Bio-Rad CFX96 TouchTM Real-Time PCR cihazı ile kullanıma uygundur. Ürün bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kat#: BS2001; Ultra optik yarı etekli qPCR plate ve filmi (96 kuyu)

Kat#: BS1001; Ultra Optik qPCR Strip ve Kapağı (8 kuyu)