Bio-Speedy® SARS-CoV-2 Emerging Plus

Bio-Speedy® SARS-CoV-2 Emerging Plus

Bio-Speedy® SARS-CoV-2 Emerging Plus kiti, sağlık hizmeti sağlayıcıları tarafından COVID-19 şüphesi olan bireylerden alınan nazofaringeal sürüntü, orofaringeal sürüntü, nazal sürüntü, nazofaringeal aspirat, tükürük ve bronkoalveolar lavaj örneklerinde SARS-CoV-2’nin kalitatif tespiti ve B.1.1.7, ile E484K ve L452R mutasyonunlarını içeren varyantların ayırt edilmesi için tasarlanmış tek adımlı ters transkripsiyon ve gerçek zamanlı PCR (RT-qPCR) testidir.

Tek bir multipleks reaksiyonda, Bio-Speedy® SARS-CoV-2 Emerging Plus kiti, rutin tarama için tüm SARS-CoV-2’lerde bulunan Orf1ab ve N gen bölgelerinin yanı sıra B.1.1.7 tespiti için N_D3L mutasyonunu, antikor aracılığı bağışıklıktan kaçma olasılığı yüksek olan varyantların tespiti için E484K mutasyonunu ve daha yüksek bulaşıcılığa sahip varyantların tespiti için L452R mutasyonunu hedeflemektedir.

Bio-Speedy® SARS-CoV-2 Emerging Plus kiti, DNA dizilimine gerek kalmadan ortaya çıkan yeni varyantları tespit edebilmekte ve numuneden SARS-CoV-2 tespitine 30 dakikadan daha kısa sürede ulaşmayı sağlamaktadır.

B.1.1.7, E484K ve L452R mutasyonu içeren varyantları taşıyanların ülke sınırlarına girişini kontrol etmek, filyasyon çalışmalarını hızlandırmak ve daha spesifik karantina koşullarını oluşturmak, şüpheli vakaların en yüksek kısmını, en kısa sürede, Bio-Speedy® SARS-CoV-2 Emerging Plus gibi RT-qPCR bazlı kitler kullanarak test etmek mümkündür.


Bio-Speedy® SARS-CoV-2-Emerging Plus Kiti Broşürü

İndirmek için tıklayınız.
Miktar:

250, 500, 1000 reaksiyon

Kutu Boyutu:

10cm x 8cm x 6,5cm

Katalog Numarası:

BS-SY-WCOR-403

Aşağıda belirtilen strip/plate Bio-Rad CFX96 TouchTM Real-Time PCR cihazı ile kullanıma uygundur. Ürün bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kat#: BS2001; Ultra optik yarı etekli qPCR plate ve filmi (96 kuyu)

Kat#: BS1001; Ultra Optik qPCR Strip ve Kapağı (8 kuyu)