Hakkımızda

Hakkımızda

Bioeksen AR-GE Teknolojileri, 2014 yılında KOSGEB AR-GE İnovasyon desteğini alarak kurulan bir İstanbul Teknik Üniversitesi ARI Teknokent firmasıdır. Kuruluşumuzdan bu yana 32 farklı AR-GE projesini gerçekleştirmiş, bu projeler sonucunda 164 farklı moleküler biyoteknoloji ürünü ortaya çıkmıştır.

Bioeksen insan sağlığı, hayvan sağlığı ve gıda güvenliği alanlarında, moleküler biyoteknoloji araçlarıyla hızlı patojen tanısına yönelik ürünler geliştirmektedir. Ürünlerimizi, kullanıcı bildirimleri ve takip ettiğimiz uluslararası literatüre dayanarak sürekli bir adım ötesine taşımaya çalışıyoruz. Ekibimizin en önemli özelliği, tespit ettiğimiz problemler ile ilgili çok hızlı AR-GE çalışmaları yürütmek ve inovatif ürünlerimiz ile müşterilerimize çözüm sunmaktır. 

ISO 9001 ve 13485 Kalite yönetim sistemlerini işleten Bioeksen, üretim kapasitesini her geçen gün arttırarak tüm dünyaya tanı kitleri sağlamaktadır.

AMACIMIZ, kısa sürede doğru sonuç veren moleküler tanı teknolojileri geliştirmektir.

Hızlı ve doğru tanının hayat kurtardığı alanlar,

Hastalık etkenini insana ulaşmadan kaynağında tespit ve kontrolünü sağlayan teknolojiler,

Saatler içerisinde erken tanı ile tedavi edilebilen hastalıklar İLGİMİZDİR.

Vizyon:

Ürettiğimiz milyonlarca testi topluma ulaştıran laboratuvar çalışanlarına daha pratik, hızlı ve kesin çözümleri sunabilmek için sürekli ar-ge yaparak ve üretim kalite standartlarımızı her geçen gün artırarak numuneden sonuca çözüm sunmaktır.

Hakkımızda