Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Takım olarak insan sağlığı, hayvan sağlığı ve gıda güvenliği alanlarında moleküler teknolojiler kullanarak müşterilerimizin, paydaşlarımızın ve distribütörlerimizin güvenli ve hızlı sonuca ulaşmasını sağlamak ve düzenleyici kurum ihtiyaçları dikkate alınarak ürün portföyümüzün en etkin çözüm, en az risk ve maliyet seviyelerinde üretimleri için aşağıdaki prensipler ile çalışmaktayız.

• Kalite sisteminin etkin çalışması bizim için büyük önem taşımaktadır. ISO 13485: 2016 ve ISO 9001:2015 gerekliliklerini uyguluyor, sistemimizin etkinliğini denetliyor ve kalite politikası doğrultusunda oluşturulan kalite hedefleriyle sürekli iyileştiriyoruz.

• Kurulduğumuz günden beri bilime dayalı, yenilikçi ve yaptığımız her işte anlamlı bir fark yaratma arzusundan oluşan temel prensiplerle AR GE merkezimizde geliştirdiğimiz marka değeri olan özel ürünlerimiz ile sürdürülebilir güvenli çözümler sunuyoruz.

• Şirketimizin isminin saygınlığını ve güvenilirliğini korumak önceliğimizdir. Müşterilerimizin güvenini, ürünlerimizin gerekli standartlara ve regülasyonlara göre uygun olarak üretildiğini garanti ederek adalet, etik ve dürüst davranış ilkeleriyle kazanmak için çalışıyoruz.

• Tüm iş ortaklarımızla uzun vadeli, şeffaf, tarafsız ve karşılıklı kazanç esasına dayalı olarak çalışıyoruz.

• Faaliyetlerimizi sorumluluğumuz olan ulusal ve uluslararası kanunlar, direktifler ve standartlara uygun olarak ve ortak değerlerimiz doğrultusunda oluşturduğumuz etik çalışma ilkelerimiz ile “insana saygı” anlayışına dayalı gerçekleştiriyoruz.

• Sosyal sorumluluklarını yerine getiren, sürdürülebilir bir çevre için üretim gerçekleştirerek çalışanlarımızın ve paydaşlarımızın davranışlarını olumlu yönde değiştirmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

• Ön yargısız düşünüyor, açıkça ifade ediyor, ortak düşünerek karar alıyor ve aldığımız kararlar doğrultusunda birlikte hareket ediyoruz.

• Ailemizin en kıymetli parçası olan çalışanlarımızın yetkinliklerini, yeteneklerini, gelişimlerini ve ilerleme süreçlerini destekliyoruz. Memnuniyetlerini gözeterek, herkesin refah ve huzur içinde olduğu güvenli bir çalışma ortamı sunuyor ve takım çalışmasını önemsiyoruz.

Bu prensipler ışığında sorumluluklarımızı yerine getirmek, müşteri memnuniyetini karşılamak, kalite ve sürekli iyileştirme bilincini sistematik bir şekilde sağlamak Bioeksen AR GE Teknolojileri A.Ş. çalışanları olarak hepimizin ortak anlayışıdır.