Bio-Speedy SARS CoV-2 Double Gene RT-qPCR

Bio-Speedy SARS CoV-2 Double Gene RT-qPCR


Kullanım Amacı: Bio-Speedy® SARS-CoV-2 Double Gene RT-qPCR kiti SARS-CoV-2’ye özgü ORF1ab ve N genlerinin kalitatif tespiti için kullanılan gerçek zamanlı ve tek adımlı ters transkripsiyon PCR testidir. 

Hedefler: Bio-Speedy® SARS-CoV-2 Double Gene RT-qPCR kiti, SARS-CoV-2 genomunda bulunan ORF1ab ve N genlerini hedefler ve Real Time PCR cihazının FAM kanalında okunur. İnternal kontrol olarak hedeflenen RNase P geni ise HEX kanalında okunur.

Çalışma Şekli ve Süre: Bio-Speedy® SARS-CoV-2 Double Gene RT-qPCR kiti, vNAT® Transfer Tüpü ile kullanıldığında numuneyi 1 dakikada Real Time PCR için hazır hale getirir ve 30 dakikadan kısa bir protokolde Real Time PCR sonucunun elde edilmesini sağlar.  

Valide ve Uyumlu Cihazlar: Bio-Speedy® SARS-CoV-2 Double Gene RT-qPCR kiti, Bio-Rad CFX96 Touch™, HiMedia Insta Q96® Plus, Bio Molecular Systems Magnetic Induction Cycler (MIC) ve Qiagen Rotor-Gene® 5 Plex Real-Time PCR cihazlarında 20µl reaksiyon hacmi için validedir. Ayrıca FAM ve HEX kanalları içeren tüm Real Time PCR cihazları ile uyumludur.

Duyarlılık: %99,64
Özgüllük: %100

Miktar:

100, 250, 500, 1000 reaksiyon

Kutu Boyutu:

10cmx8cmx6.5cm

Katalog Numarası:

BS-SY-WCOR-307

Aşağıda belirtilen strip/plate Bio-Rad CFX96 TouchTM Real-Time PCR cihazı ile kullanıma uygundur. Ürün bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kat#: BS2001 Ultra optik yarı etekli qPCR plate ve filmi (96 kuyu)

Kat#: BS1001; Ultra Optik qPCR Strip ve Kapağı (8 kuyu)