Bio-Speedy vNAT Transfer Tüpü (513)

Bio-Speedy vNAT Transfer Tüpü (513)

Kullanım Amacı: Bio-Speedy® vNAT® Transfer Tüpü, 2 mL viral nükleik asit ekstrakte edici ve koruyucu bir sıvı içermektedir. Nazofaringeal sürüntü, orofaringeal sürüntü, nazal sürüntü ve oral/saliva sürüntü örneklerinin laboratuvara taşınması, nükleik asit (NA) ekstraksiyonu, NA korunması ve patojen inaktivasyonu için kullanılır.

Transfer ve Saklama Koşullarında Avantaj: Örnekler alındıktan sonra, 24 saat içerisinde +2-30°C’de laboratuvara transfer edilebilir. Örnekler +2-8°C’de 3 ay süreyle saklanabilir. 

Nükleik Asit Ekstraksiyonu Adımına Gerek Kalmaz: Transfer esnasında, tüpün içindeki vNAT® reaktifi virüsü parçalar ve nükleik asitleri ortaya çıkarır. Böylelikle, örnek hiçbir işleme tabi tutulmadan direkt PCR reaksiyonuna eklenebilir. 

Örneklerin İçerdiği Nükleik Asitleri Korur: Nükleik asitlerin transfer esnasında bozulmasını engelleyerek kişiden alınan örneğin gerçek viral yükü tespit etmesini sağlar. Nükleik asitleri koruduğu için, zayıf internal kontrol sinyali nedeniyle gerçekleştirilen örnek alım tekrarlarını önler.

Çalışma esnasında biyogüvenliği sağlar: Virüsleri parçaladığı için, transfer esnasında patojen inaktivasyonu gerçekleşir. 

Miktar:

100 Tüp/Paket

Kutu Boyutu:

20cm x 20cm x 10cm

Katalog Numarası:

BS-NA-513-100